O firmie

O firmie

Asortyment sklepu E-biker to zestawy do konwersji rowerów tradycyjnych na elektryczne. Choć stacjonarnie działamy w Baranowie, zestawy do rowerów elektrycznych wysyłamy wszędzie.

Nasza nazwa nawiązuje do e-bike’a, czyli szybkiego roweru elektrycznego. Poza dystrybucją zestawów elektrycznych do rowerów zajmujemy się również promowaniem rowerów elektrycznych i konwersją zwykłych rowerów na elektryczne.

Jako pasjonaci korzystający z rowerów elektrycznych wiemy, że warto zachęcać innych do tego hobby.

W sklepie e-biker znajdziesz zestawy do konwersji Rapid, za pomocą których samodzielnie przerobisz swój tradycyjny rower w e-bike. W ofercie znajdziesz również kompatybilne baterie Reactor.

  • Jeżeli nie wiesz dokładnie czym są zestawy do konwersji Rapid zajrzyj na nasz kanał na YouTube o e-bike'ach - dowiesz się więcej o zestawach, sposobie montażu oraz poznasz lepiej świat e-bike'ów.
  • W ofercie sklepu znajdują się zestawy na przednie i tylne koło.
  • Aby przerobić swój rower w e-bike wybierz odpowiedni do swoich potrzeb zestaw oraz dobierz do niego baterię (od pojemności baterii zależy dystans, jaki pokonasz na jednym ładowaniu).
  • W sklepie znajdziesz również ładowarki
  • Wszystkie zestawy, baterie i ładowarki w sklepie są przystosowane do napięcia nominalnego 48V i 36V

Nasza firma powstała z pasji.

Pewnego dnia Konrad - założyciel - sam skompletował niezbędne podzespoły, lutował, modyfikował, zmieniał, aż przerobił swój stary rower na elektryczny. Następnie testował wiele konfiguracji podzespołów, by cały proces maksymalnie uprościć. Tak powstał zestaw do konwersji roweru klasycznego na elektryczny, a nagranie z możemy oglądać w internecie.


Odzew był tak wielki, że postanowił założyć firmę zajmującą się dystrybucją zestawów do rowerów elektrycznych – po to, by dać ludziom narzędzia, a nie gotowe rozwiązania. W ten sposób założył e-biker, sklep, który oferuje zestawy Rapid i umożliwia każdemu przerobienie swojego roweru na elektryczny.


Poruszanie się po mieście jest dużo prostsze, jeśli korzysta się z roweru elektrycznego. Wiemy to z własnego doświadczenia, gdyż na co dzień przemierzamy ulice Poznania rowerami elektrycznymi. Także wycieczki w teren stały się dużo prostsze i przyjemniejsze, odkąd przesiedliśmy się na e-bike’i!

Możemy dojechać dalej, by aktywnie wypocząć na łonie natury. Także radość z rozwijania dużych prędkości jest niepowtarzalna. Przekonaj się już dziś, że warto zainwestować w zestaw do roweru elektrycznego!

  • Sklep e-biker.pl został uruchomiony w 2016 roku - jesteśmy dystrybutorem produktów marek Rapid oraz Reactor.
  • W ofercie posiadamy zestawy, które umożliwiają samodzielną konwersję tradycyjnego roweru w szybki e-bike - rower elektryczny. Sprzedaż prowadzimy na terenie Unii Europejskiej.